Perşembe, Eylül 16

CHP lideri Kılıçdaroğlu Özgür Özel’in konuşmasını paylaştı: ‘Yalancılara, iftiracılara işte yanıt’

CHP’li Sezgin Tanrıkulu’nun terörist cenazelerine katıldığı iddialarına CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan yayımladığı bir videoyla yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, paylaşımında “Yalancılara, iftiracılara işte yanıt” ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’li Sezgin Tanrıkulu’nun terörist cenazelerine katıldığı iddialarına partisinin Grup Başkanvekili Özgür Özel’in TBMM’de yaptığı bir konuşmanın görüntüsüyle Twitter üzerinden yanıt verdi.

Kemal Kılıçdaroğlu paylaşımda ‘Yalancılara, iftiracılara işte yanıt’ ifadelerini kullanırken, Özgür Özel söz konusu videodaki konuşmasında şunları söyledi:

“Ben aylardır gördüğüm görüntülerden ve yapılan işten o kadar utanç duyuyorum Türkiye medyası adına ama görülüyor ki buna inanan milletvekilleri var. Şimdi size açıkça söylüyorum. Bu konu benim özel bilgimde ve özel ilgi alanımda.”

“Sayın Sezgin Tanrıkulu’nun, Diyarbakır önceki baro başkanı Tahir Elçi cenazesindeki, tabutun üstüne PKK bayrağı ‘photoshop’lanmış, bir tane bu var dönen.”

Yalancılara, iftiracılara işte yanıt… pic.twitter.com/UryutTsReM

 

Sputnik’ten anlık bildirim almak için kaydolabilirsiniz

kaynak: © Sputnik https://tr.sputniknews.com/turkiye/202012031043339151-chp-lideri-kilicdaroglu-ozgur-ozelin-konusmasini-paylasti-yalancilara-iftiracilara-iste-yanit/

Haberimizi Puanlayın

Yıldızı tıkla ve puanla

Ortalama Puanlama 0 / 5. Puan Sayısı 0

Puanlamadınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir